Praėjimo kontrolės sistema


Praėjimo  kontrolės sistema:

  • Praėjimo kontrolės sistema identifikuoja ir registruoja asmenis patenkančius į teritoriją ar patalpas;
  • Praėjimo kontrolės sistema reglamentuoja ir fiksuoja darbuotojų judėjimą įmonės viduje;
  • Praėjimo kontrolės sistema gali riboti lankytojų ir svečių judėjimą ir praleistą laiką įmonės viduje;
  • Darbuotojų atostogų metu praėjimo kontrolė automatiškai gali riboti jų pateikimą į tam tikras zonas arba į įmonės teritoriją;
  • Užregistruokite transporto priemones ir stebėkite transporto priemonės judėjimą praėjimo kontrolės sistemos pagalba;

 UAB „SS Solutions“ siūlomi techniniai ir programiniai sprendimai leidžia susieti ir suderinti praėjimo kontrolės sistemą su įmonėje naudojamomis personalo administravimo, leidimų užsakymo, lankytojų registravimo programomis. Tai ženkliai palengvina Praėjimo kontrolės administravimą ir valdymą. Taupomi įmonės resursai. 

Kaip registravimosi/atsižymėjimo priemonė praėjimo kontrolės sistemose paprastai naudojamos plastikinės kortelės. Jos gali būti tiek asmens identifikavimo priemonė, tiek darbuotojo pažymėjimas ar kaip registracijos/atsižymėjimo priemonė.  Atsižymėjimui gali būti  naudojami ir biometriniai žmogaus parametrai: piršto atspaudas arba veidas.

Kartu su Praėjimo kontrolės sistema siūlomos papildomos priemonės — telefonspynės arba video telefonspynės, kurios taip pat gali būti susiejamos ne tik su praėjimo kontrole, bet ir darbo laiko apskaitos, vaizdo stebėjimo ir kt. sistemomis.