Mokykloms


Vaizdo stebėjimo sistema     Sistema naudojasi

 

Vaizdo stebėjimo sistema 

Tai tarsi akys, kurios ištisą parą mato viską ir visus, o protingi vaizdo įrašymo įrenginiai visa tai fiksuoja ir išsaugo. Reikiamu momentu galite pamatyti, kas vyko mokyklos foje, kieme ar klasėse.

Moderni apsaugos sistema užtikrina saugumą, pasitikėjimą, palengvina darbą mokyklos benduomenei.

Pritaikydami vaizdo stebėjimo sistemą švietimo įstaigų poreikiams, ypatingą dėmesį skiriame šiuolaikinei programinei įrangai, kurios intelektualios judesio detekcijos galimybės leidžia klientams automatizuoti įvykių fiksavimą ir reagavimą į juos. Tai ženkliai padidina stebėjimo centrų darbo efektyvumą, o vaizdo stebėjimo sistema tampa nepamainomu operatyvinės veiklos įrankiu.

Vaizdo stebėjimo sistema gali būti susieta su kitomis sistemomis. Su praėjimo kontrole susietas vaizdo stebėjimas suteikia galimybę pasiekti aukščiausią patikimumo standartą. Į pastatą atėjęs asmuo identifikuojamas ne tik pagal kortelės numerį ar kodą, bet ir pagal vaizdo kamerų užfiksuotą informaciją. Taip vaizdo informacija susiejama su įvykiu.


Sistema naudojasi

Vilniaus Vasilijaus Kacialovo gimnazija

Vilniaus Fabijoniškių vidurinė mokykla

 

Vilniaus darželis - mokykla „Vaivorykštė

Vilniaus Žaros Vidurinė Mokykla
     

 

 

Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazija Vilniaus Senvagės gimnazija   Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija Šiaulių„Rasos“progimnazija
Adnomo_Mickevičaus gimnazija       

"Vilniaus savivaldybės Grigiškių „Šviesos“ gimnazija

 Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija

  Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla  
  Mazeikiu Kalnenu